APIE MUS

UAB “Aurida Logistics Solutions” buvo įkurta 2018 metais su būstine Vilniuje.  Teikia tarptautinio transportavimo ir logistikos sprendimus gabenant krovinius visame pasaulyje.

0
PATIKIMŲ PARTNERIŲ
0
PATENKINTŲ KLIENTŲ
0
TONŲ PERVEŽTA

Kompleksiniai logistikos ir transportavimo sprendimai yra mūsų verslo pagrindas – nuo ​​brėžinio iki pristatymo.

Rinkdamiesi mūsų įmonę gaunate teikiamų paslaugų kokybės ir patikimumo garantiją. Teikiame tarptautinis krovinių pervežimas klientams, veikiantiems skirtingose pramonės šakose ir siūlome sprendimus, orientuotus į klientų poreikius ir prioritetus. Kuriame partnerystės santykius versle, todėl kad mums svarbiausias yra Jūsų pasitikėjimas.

AURIDA LOGISTICS SOLUTIONS SIŪLO INDIVIDUALIUS SPRENDIMUS SAVO KLIENTAMS

Mes stengiamės prisidėti prie kiekvieno iš savo klientų sėkmės, sukurdami efektyvius tiekimo grandinės sprendimus, užtikrindami visišką krovinių  pervežimo skaidrumą ir matomumą, garantuodami, kad gavėjas laiku gautų jam taip svarbų siuntinį.

Siekdami kurti naujus ir individualius sprendimus, glaudžiai bendradarbiaujame su pramonėmis ir bendrovėmis bei pasitelkiame naujausias technologijas.

KODĖL RANKASI MUS

Mes orentuojmės į ilgalaikį ir tvarų bendradarbiavimą. Turėdami didesnę nei 15 metų patirtį logistikos srityje nuolatos stengiamės išpildyti klientų lūkesčius.

Priimdami maršruto planavimo, krovinio pervežimo sprendimus visuomet orentuojamės į maksimalią kokybę, kuri užtikrintu, kad krovinys bus pervežtas saugiai ir greitai.

Turėdami didesnę nei 15 metų logistikos patirtį esame susidūrę su įvairiomis situacijomis ir galime pasiūlyti sprendimus kurie tikrai nustebins Jus.

Kiekvienas mūsų klientų yra ypatingas ir turi individualių poreikių į kuriuos mes stengiamės įsigilinti, kad galėtume pasiūlyti būtent Jums ir Jūsų verslui skirtą sprendimą.

Labai džiaugiamės bendradarbiavimu su Jūsų įmonę! Greitas kainos paskaičiavimas, savalaikis informavimas, grafiko laikymasis! Planuojam bendradarbiauti toliau! Rekomenduoju!
Aušra
Aušra
DNS / Logistic Department
Jau kelis metus naudojuosi jūsų paslaugomis. Kroviniai visada atvyksta laiku. Viskas vyksta sklandžiai. Tikri profesionalai. Galiu rekomenduoti visiems.
Robertas
Robertas
Tiekimo vadybininkas
Puiki kompanija, lanksti, geras aptarnavimas ir geranoriškas bendravimas. Kroviniai iš Anglijos atvyko greitai ir visi reikiami dokumentai buvo sutvarkyti. Sėkmės darbuose.
Valerija
Valerija
Vadybininkė

MISIJA

Tapti geriausiu ir patikimiausiu Jūsų logistikos paslaugas teikiančiu partneriu.

VIZIJA

Tapti pirmaujančią logistikos paslaugas teikiančia įmone Europoje

PLAČIAUSIAS PASLAUGŲ SPEKTRAS

Racionaliausią pristatymo būdą užtikrina galimybė rinktis iš plataus paslaugų spektro – nuo muitinės tarpininkavimo iki konsultacijų krovos klausimais, nuo krovinių pristatymo autotransportu Europoje iki sudėtingų multi- bei intermodalinio gabenimo projektų tarp skirtingų žemynų.

Greitis ir patikimumas

Stengiamės įgyvendinti visus darbus maksimaliai greitai ir kokybiškai.

Konfidencialumas

Dirbdami su mumis, galite būti užtikrinti dėl savo saugumo ir informacijos konfidencialumo.